Zielok
pan i władca siatkówki xD

Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 41

PostWysłany: Nie 14:52, 04 Lis 2007    Temat postu: K.S. Osada w Lidze Powiatowej

Tej jesieni nasza drużyna zadebiutowała w Lidze Powiatowej piłki siatkowej. Nie liczymy na zwycięstwo w lidze - nie w tym sezonie Razz, ale będziemy walczyć w każdym meczu. Będę się starał informować was o wszystkim co się dzieje w naszej ekipie. Trzymajcie za nas kciuki! Very Happy

Zielok

Posty: 41

PostWysłany: Nie 15:07, 04 Lis 2007    Temat postu:

Do tej pory nasza drużyna rozegrała dwa mecze ligowe.
Pierwszy debiutancki mecz rozegraliśmy z Rogoźnem. Niestety trema nasz "zeżarła" i przegraliśmy ten mecz dość gładko 0:3 (16:25, 11:25, 17:25).
Skład drużyny: Jarosław Kapałczyński, Jakub Walczak, Wojciech Mataczyński, Mateusz Golczyński, Miłosz Mikołajewski, Andrzej Newereńczuk, Przemysław Woźnicki i Bartosz Zieliński.

W drugim meczu mieliśmy okazje zagrać mecz ligowy ze zwycięzcą ostatniej edycji Ligi Skokami.
W pierwszym secie mieliśmy okazje wygrać, lecz niestety kilka zepsutych zagrywek spowodowały, że przegraliśmy ten set do 22.
W drugim secie staraliśmy się trzymać blisko naszych przeciwników. Niestety przy stanie 19:19 nasi przeciwnicy odskoczyli nam na parę punków przez co musieliśmy uznać ich wyższość przegrywając do 21.
Trzeci set rozpoczął się fatalnie dla nas. Kilka niedokładnych przyjęć spowodowało, że nasi rywale odskoczyli nam na stan 1:5. Niestety przez cały set próbowaliśmy doprowadzić do wyrównania - doprowadziliśmy nawet do wyniku 14:16. Lecz jednak jak na lider przystało końcówka należała już tylko do nich i przegraliśmy ten set do 17.
Co prawda przegraliśmy ten mecz, ale jesteśmy zadowoleni z faktu że potrafiliśmy nawiązać walkę z przeciwnikiem. Gdyby nie tyle niepotrzebnych straconych punktów wówczas mogłoby to wyglądać jeszcze lepiej Smile
Skład naszej ekipy: Andrzej Newereńczuk, Miłosz Mikołajewski, Jarosław Kapałczyński, Artur Serafinowicz, Dawid Krzyśko, Przemysław Woźnicki, Bartosz Zieliński.

jarhon

PostWysłany: Pią 20:19, 09 Lis 2007    Temat postu:

Jak nie "zmieciem" CMB to będzie kiepsko !!!! to jest mecz o 4 miejsce w grupie dający nam szansę na mecz o 7 miejsce co w debiucie i tak byłoby niebywałym sukcesem !!!!